Pažout

prosím vás nevíte jak se stahujou písničky z PC do MP3?

neumím stahovat na flešku :)

Nejlepší odpověď
beer

Písničky mp3 musíš mít v počítači.
Připojíš flash do USB, následně otevřené okno zavřeš. Otevřeš složku s mp3, označíš jednotlivé skladby a pak vlevo v roletce zvolíš Zkopírovat (zůstanou i pak v PC) nebo Přesunout. Otevře se okno s možnými umístěními, kde najdeš Tento počítač a v něm uvidíš tu flash jako další disk, klikneš na něj a postupuješ už jednoduše dál.

Další odpovědi
Poklička

Jestli je to običejna fleška a mate v PC otvor pro flešku tak jí tam dejte(zastrčte).
A pokuď to je MP3 přehrávač tak přes kabel který připojíte k PC a do MP3 přehrávače.