craazygirl

Prosím vás,mám nový systém na PC ,ajk mám nainstalovat zvukovou kartu?zvuk mi z beden vůbec nejede :(

Doplňuji:
mě říkal ten pán,co mi stystém windows profesional instaloval,at si nainstaluji zvukovou kartu a to já neumím :(

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dnes jsou většina zvukovch karet integrovány na základní desce. Podívejte se na web výrobce základní desky a zadejte audio driver.

Lepší bude když mi napíšete na mail michal.kolesa@seznam.cz.

Mám tušení, že jakou máte základní desku nejspíše nevíte 🙂

Další odpovědi
IK

a jaký je to operační systém?

správce zařízení ovládací panely..

poradce při potížích..

ikona reproduktoru pravý klik myší a podívat se co tam je a zda to není stažené na minimum…

nemáš něco připojeného ve výstupu zvuku?

Win7 ?
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Tips-for-fixing-common-sound-problems
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Install-or-remove-a-sound-card

Hlada

Máte zvukovou kartu integrovanou na MB nebo přídavnou?
Napište typ MB.