jennysh

Prosím vás,když někdo jde na střední Informáčních technologií,počítá se tam s tím,že máte zkušenosti s Počítáčem?

jen tak se ptám,jelikož se o tom bavíme s jedním dítětem,a já jsem toho názoru,že už v tom oboru,když se někam hlasí,musí být zběhlý,a nemůže počítat s tím,že tam nastoupí, jako úplně běžný uživatel PC.

Nejlepší odpověď
Alesh

V případě střední školy bych se toho zas tak nebál. Podle mě je možné, tak jít jako zcela průměrně znalý v oboru. A i kdyby nebyl, vše se dá doučit, naučit …

Další odpovědi
gnosis

ja si naopak myslim, ze muze nastoupit jako bezny uzivatel PC. nemusi tam jit uz jako programator. nevim jaka to je skola a meli by mit pozadavky na netu, ale rekl bych, ze staci zaklady – orientace ve winech, zaklady v MS office, net. ale samozrejme cim vic, tim lip pro nej.

P.T.

Myslím, že základní znalosti práce s PC a PC jako takového jsou očekávány.

honza19hk

umět s PC na SŠ IT je určitě výhoda.