kosna

Prosim o pomoc

Né vlastní chybou jsem přišel o práci,příjmy jsou menší,než výdaje a tak tímto prosím dobré lidičky,komu není lhostejné,že mám tři děti,kteří nemohou dostat to,co chtějí a kdo by mohl postrádat pětikorunu,dva­cetikorunu,ať jí pošlou na účet.Banka nepůjčí a vám budu velice,ale velice zavázán.Děkuji a přeji krásný den.

Nejlepší odpověď
kropitko

sorry taky máme děti,manžel taky nedávno přišel o práci. Chápu jak Vám je,ale myslím, že hledáte pomoc na špatném místě.

Další odpovědi
panenka

tak to vám kosno věřím že jste přišel o práci né vaší vynou ale budete si muset pomoci v tomhle sám.Pokud máte nějaké závazky vůči bankam tak je kontaktujte řeknite jim co se vám přihodilo a věřím že se určitě domluvíte.přeji hodně štěstí

Miroslavst

A co je předmětem otázky?
Myslím, že tento text (protože to není otázka) tu dlouho nevydrží). A kde je to číslo účtu? A jak máme vědět, že je to pravda?

Radovan M

Tak hold děti se budou muset trochu uskromnit 🙂
BTW: trošku SPAM ne 🙂

anonym

Od toho tu jsme, aby jsme si pomáhali. Posílám virtuálních 50 tisíc. Stačí to?

Zdroj: http://www.cesky-urad-prace.cz/