BENYTA

Poradíte odkaz na BEZPLATNOU defragmentaci disku?

Našla SLUNEČNICI,jen to nebylo v češtině a technickou angličtinou nevládnu…prostě jednoduchý způsob,dřívě jsem měla napsaný podrobný postup,jenže ten se dávno ztratil. Přiznávám,že tohle prostě není můj obor a dost se ztrácím,takže shovívavost,prosím. Moc díky!!!

Prosím o odkaz na BEZPLATNOU defregmentaci disku,ve starších odpovědích jsem hledala

Nejlepší odpověď
anonym

Tu defregmentaci máš přímo v PC (OS) a zadarmo!

Další odpovědi
Quimby

Doporučuji http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/sprava_dis­ku/defraggler/

Měl by se dát nainstalovat i v češtině, později se to dá přepnout, ale já si ho instaloval už anglicky. Neobsahuje žádné reklamy nebo podobné věci, prostě malý pohodlný program.

Po spuštění se objeví velké okno, kde nahoře se vybere disk a dole se jen zmáčkne „defragmentovat“(De­frag v AJ) .

nikolqa.o

Windows obsahuje bezplatnou defragmentaci.

Tento počítač – pravým tlačítkem klik na disk – vlastnosti – nástroje – defragmentace.

Vše v češtině a nemusí se nic stahovat a instalovat.