ReHu

Prosím, můžete mi doporučit elekro koloběžku?

Je jich na trchu tolik, že nevím, kterou volit nebo podle čeho se řídit. Díky.
Doplňuji:
Vážně nikdo neporadí?

Odpovědi
anonym

mě se líbí tahle Elektrokoloběžka EBIKE 800 W je vybavena LED displejem, výškově nastavitelným sedlem pro bezpečnější jízdu, kotoučovými brzdami, přední a zadní odpruženou vidlicí.

anonym

A nechcš elektrokolo? od koloběžky tě bude bolet jedna noha :)

novottom

taky bych doporučoval raději elektrokolo, které je praktičtější, sice je větší, ale víc vydrží, předpokládám, že má i vyšší rychlost a jede se pohodlněji i ve formálním oblečení. Sám s ním jezdím někdy do práce – mám http://www.cy­klospeciality­.cz/elektroko­la-mestske-elektrokolo-lovelec-town a jsem maximálně spokojený.

KaraskovaAl

Ahoj, já jsem docela dlouho hledala, kde a jakou e-koloběžku si koupím… Shopů docela dost, takže při hledání super poměru kvalita a cena mi to dalo docela zabrat. Nakonec jsem narazila na shop els-moto.cz a musím říct, že tam jsem si vybrala velmi pohodlně. Mají skvělou nabídku a ceny taky OK. Doporučuju tento shop.