Antoniohalda

Prosím kdo ma´zkušenosti s nějakym holicim strojkem ?prosim o nejaky typ

Doplňuji:
jedna se o pansky elektricky strojek

Odpovědi
Lamalam

Jak to mámě vědět, když nepíšeš jaký holící strojek a pro koho? Pánský, dámský, elektrický bateriový či do sítě. Nebo ruční neelektrický?

střevo

nejlepší sou jedno- a dvoužiletkový. ty tří, štyr a pětižiletkový sou na nic
😉

Kelt

Ano, mám zkušenosti se strojkem Panasonic. Je vibrační, lze se jím holit na suchu i na mokro. Dá se nabít a po nabití lze ještě několikrát použít. Na nabíječce je uvedeno % nabití. Strojek mám více než 10 let. Na krku na nevyholí a raději se holím krémem a plastovým strojkem. Je to rychlejší a pohodlnější.