prosím jak vyvolat samovolný potrat.děkuji.pa

nežádoucí těhotenství

Nejlepší odpověď
Ella

Moje mamka při samovolném potratu, čtvrtý měsíc, neměla o tom vůbec tušení, skoro vykrvácela, tak dávej pozor na to, co si přeješ nebo chceš provést!!!!

pokud jsi v prvních pár týdnech těhotenství, tak zajdi okamžitě za gynekologem, dá se provést tzv. miniinterupce. Není tak invazivní.
Samovolný potrat nijak nevyvoláš, proto se mu říká samovolný.
Na potrat můžeš do třetího měsíce těhotenství, pak už by to byla regulérní vražda…

Možná by to chtělo dávat větší pozor při sexu a použít ochranu, když nechceš být těhotná…

Pokud půjdeš na potrat je možné, že až někdy budeš děťátko chtít, tak to už nepůjde, rozmysli si to pořádně!!!!!

Další odpovědi
kropitko

Nijak, budete muset k lékaři na interupci a nebo miminko donosit. Jiná možnost není.

venkovan

V dnešní době větší hloupost nelze napsat. Máš nárok na anonymní potrat, tak jdi k lékaři. Čím dřív, tím lépe. Jsou menší zdravotní problémy. Ale vždy to bude menší riziko, neš nějaké domácí pokusy.
Pokud bude doktor vykládat nesmysly o donošení dítěte, tak jdi k jinému. Není to určitě lehké rozhodnutí, ale je to právo ženy, zda se v tu či onu dobu cítí dítě donosit či ne.
A nezkoušej samo domo pokusy. není to tak dávno, co se jedna dívka otrávila jedním odvarem. Taky s kamarádkou se pokoušela o samovolný potrat.
A příště se chraň. A laskavě ať se chrání taky partner – to v čem teď lítáš je problém toho co to nezvládl. Sobě vinu nedávaj. V tom aktu jedině muž ví, kdy spermie z těla odchází (i když ne vždy).

Drap

To ti asi nikdo neporadí, protože je to v rozporu se zákony této zemš. Obrať se na odborníky.

anonym

Jak jsem to viděl v historickém filmu. Nachlastat se červeného vína a vlézt si do kádě s horkou vodou!
P.S. Co to je nežádoucí těhotenství? To byla dotyčná znásilněná ?!

Čarodějnice

Začni přemýšlet hlavou.Zdali jde o nechtěné těhotenství v této době,se nedá nic dělat pouze porodit anonymně a dát ho k adopci.je mnoho manželu kteří touží po malém v kolíbce.