Lukas4s

Jak správně naplnit boxovaci pytel?

Koupil jsem si prázdný na 40 kg a dočetl jsem se, že mohu pískem. Ale to váží tak 150kg, a to není ani z půlky plný.

Odpovědi
Edison

Písek bych neviděl jako optimální… Zkusil sis do něj praštit? Pokud se ti jen zhutní, bude to jak beton. Nemluvě o tom, kdyby byl vlhký. Takže… písek.. není písek jako písek. Chce to správnou hrubost… Ale hlavně SUCHÝ! Já bych to asi s něčím míchal. Ale s čím.. to neodhadnu…

Ale není nějaké doporučení… v NÁVODU???

Drap

Profesionální treningové pytle se vycpávají dobře upěchovanými malými kousky látky. Běžně se využívají zbytky ze stříháren šití oděvů.

zjentek

Ten písek míchej s pilinami a polystyrenovýni kuličkami, až bude mít požadovaný objem 40 kg. Až budeš směs cpát do pytle, musíš po vrstvách a jednotlivý vrstvy (optimálně 4 cm) prokládat textilem, igelitem, nebo prostě něčím, ať se ti to při úderech nezhutní tak, že písek dole a ostatní navrchu. Prostě si nadělej jednotlivý pytlíky se směsí, udělej z nich takový palcky na 3– 5 cm a ty na sebe vrstvi jeden po druhým do pytle, ideálně látkový pytlíky, bo igelit ti může při úderu šustit a to je naprd, není to identické – xicht po „rychlíku“ taky nezašustí… (;

gumiczud

Zkus ho napěchovat hadry.