Avatar uživatele
kapka

Propojení s facebookem

Už jsem si našla nějaké starší příspěvky, jak to v praxi funguje, ale přesto se chci zeptat. K čemu je to dobré a k čemu naopak ne? Myslím nějaké obtěžování a tak. Nebylo by dobré si založit extra profil, jiný než co mám dosud a ten potom propojit s Odpověďmi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Miroslavst před 4995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

ničeho bych se nebál. Mám to tak už dlouho, z Odpovědí se nestane nějaký „druhý Facebook“, to nehrozí. Jen se na Odpovědích zobrazí profilové foto a na FB se uveřejní, když nějakou otázku označíš za zajímavou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak jako všude, tak i zde je vše na tvém rozhodnutí.
Propojení znamená jen to, že se načte tvoje profilová fotka a tu pak tady uvidíme. Dál se tě to zeptá zda chceš povolit další služby-jako je zobrazování otázek na fb apod.
Já toto vše mám zakázané a jediné co tedy vidíte je můj ksicht.
Takže pokud nikomu neřekneš údaje, tak i přes toto propojení se nikdo nedostane na tvůj profil na fb.
Můžeš však udělat jinou věc a to založit si fb a tam dát tvoji fotku a nic víc a ten propojit s odpovědmi.
Ale jak říkám, nic nehrozí.
............
Как и везде, так что здесь все на ваше решение.
Связь с только сказать, что нагрузки фотографией своего профиля и я буду здесь. Он продолжал спрашивать, хотите ли вы позволить дополнительные услуги, такие как отображение на ФБ вопросы и т.д.
Я все это незаконным и, следовательно Единственное, что вы видите, мое лицо.
Так что если вы никому не сообщайте данные, и через эту связь никогда не попасть на свой профиль на ФБ.
Вы не можете делать другое, и начать свое фб, и я поставил картину о вас, и ничего больше и связаться с ответами.
Но, как я говорю, ничего интересного.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet