kapka

Propojení s facebookem

Už jsem si našla nějaké starší příspěvky, jak to v praxi funguje, ale přesto se chci zeptat. K čemu je to dobré a k čemu naopak ne? Myslím nějaké obtěžování a tak. Nebylo by dobré si založit extra profil, jiný než co mám dosud a ten potom propojit s Odpověďmi?

Nejlepší odpověď
quentos

ničeho bych se nebál. Mám to tak už dlouho, z Odpovědí se nestane nějaký „druhý Facebook“, to nehrozí. Jen se na Odpovědích zobrazí profilové foto a na FB se uveřejní, když nějakou otázku označíš za zajímavou

Další odpovědi
Miroslavst

Tak jako všude, tak i zde je vše na tvém rozhodnutí.
Propojení znamená jen to, že se načte tvoje profilová fotka a tu pak tady uvidíme. Dál se tě to zeptá zda chceš povolit další služby-jako je zobrazování otázek na fb apod.
Já toto vše mám zakázané a jediné co tedy vidíte je můj ksicht.
Takže pokud nikomu neřekneš údaje, tak i přes toto propojení se nikdo nedostane na tvůj profil na fb.
Můžeš však udělat jinou věc a to založit si fb a tam dát tvoji fotku a nic víc a ten propojit s odpovědmi.
Ale jak říkám, nic nehrozí.
Как и везде, так что здесь все на ваше решение.
Связь с только сказать, что нагрузки фотографией своего профиля и я буду здесь. Он продолжал спрашивать, хотите ли вы позволить дополнительные услуги, такие как отображение на ФБ вопросы и т.д.
Я все это незаконным и, следовательно Единственное, что вы видите, мое лицо.
Так что если вы никому не сообщайте данные, и через эту связь никогда не попасть на свой профиль на ФБ.
Вы не можете делать другое, и начать свое фб, и я поставил картину о вас, и ничего больше и связаться с ответами.
Но, как я говорю, ничего интересного.