rady74

Propojení noteboku přes HDMI na TV

Chci si pustit z noteboku film na LCD TV.Jak to mám nastavit.Poprvé se mi to povedlo,ale nepamatuji si to.Děkuji

Odpovědi
k0Seek

Takže na většině NB na to je klávesová zkratka, FN + F(1–12) tj. tlačítko umožňující alternativní funkci kláves a nějaký F, F1 až F12 jedno z toho by to mělo bejt.

Jinak se to řeší softwarově přímo nstavením ve windows, pravé na ploše a vlastnosti nebo přizpůsobit, záleží jakej máš operační systém.