Blecha

Program na stahování

Existuje program, který by stahoval soubory stále za sebou sám od sebe ?
Doplňuji:
ale já když dám stáhnout soubor ( např. na uloz.to ) tak mi to jde stáhnout pouze v tom správce stahování

Nejlepší odpověď
alexandra

Ano,a já používám dva.Oba jsou super.Free Download Manager, a JDownloader.Nahážu si tam třeba 20 filmů,nebo nějakých souborů a už se nestarám.Po vypnutí počítače,se nic nezruší.Po znovu zapnutí,program naváže,tam kde skončil a pokračuje ve stahování. A protože mám zaplaceno u Share rapidu nějakou malou částku cca 0,30hal za GB,tak mi to stahuje hodně rychle.
Doplňuji:
Jestli do těch programů jde vkládat i z Ulož to,tak to nevím,skusím to nějak zistit.Já stahuji z různých Warfor a hlavně tady.
http://www.filmy-zdarma.com/

Ulož to, se mi nelíbí,tam nevim dopředu vůbec co stáhnu.

Další odpovědi
Bumbes

Tento umí i generovat kódy na některých serverech:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-nejde-stahovat

Marsyas

Na to jsou takzvané download manažery, zkus se podívat na slunecnice.cz nebo na stahuj.cz, tam jich najdeš dost.