p-e-t

Proč mi nejde stahovat?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč mi nejde stáhnout film už ptřetí jsem to zkusil, dal sem to stahovat pak sem přišel a byla tu tabulka: C:\Users\Kašpi\Dow­nloads\ Vlkodlak DVDRIP.cz.dab(2010)­.avi nemohl být uložen, protože nemohl být přečten zdrojový soubor.

Zkuste to prosím za chvíli znovu nebo kontaktujte administrátora serveru.

Jinak jako stahuju z Mozzily firefox. A ze stránky ulozto.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Tento program je na takové stahování.
http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/dow­nload_manazery/fre­erapid-downloader/
Už ho i vylepšili, že navazuje na přerušené stahování v místě přerušení. Dříve stahoval znovu od začátku.

Další odpovědi
anonym

Používejte ke stahování program Free Rapid Downloader … pak se vám to nebude stávat ( umí totiž automaticky obnovit přerušené stahování, stahovat více souborů fe frontě a podobně užitečné věci )

Program je zde
http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/dow­nload_manazery/fre­erapid-downloader/

Ewush

Děla mi to občas to samé, co tobě. Zkus stáhnout znovu a nebo klikni na jiný odkaz na stáhnutí. Mozzila je super, ale v tomhle je potvora :)