Jahoda

Program FreeRapid

Zdravím! Slyšela jsem po zkušenostech mých známých, že program FreeRapid je dobrý a že filmy stahuje rychle. Tento program jsem si proto nainstalovala, ale zřejmě nefunguje. Když si ho zapnu, kliknu nahoře na Přidat URL. Přidám webovou adresu s tím filmem, který chci stáhnout. Vždy to čeká a vyhledává, poté to po mně chce, abych tam zadala kód, který vidím. Tak ho zadám. Potom to opět vyhledává, opět to chce kód (Vždy po cca dvou minutách to chce kód. Do té doby to vyhledává) atd. Asi po 10 minutách mi to oznámí, že došlo k chybě a musím adresu filmu, který chci stáhnou, vlákad znova a znova to začíná. Hledá to, chce to kód, hledá to, chce to kód atd. pořád do kola. Nevím, proč to nejde. Jsem z toho dosti zklamaná a tak bych byla ráda, kdyby mi někdo řekl, čím to může být nebo co s tím můžu udělat. Byla bych moc ráda. Předem moc děkuji 🙂

Celý název mého programu: FreeRapid Downloader 0.81 – Vity © 2008

Nejlepší odpověď
rynek878

vřele vám doporučuji tento super downloander(stahač čehokoliv)
„Internet download manager“
Download manager pro komfortní a rychlé stahování souborů z Internetu. Podporuje protokoly HTTP, FTP a HTTPS a spolupracuje se všemi dnes používanými internetovými prohlížeči. Umožňuje organizovat stahování souborů včetně nastavení priorit, nastavit rychlost downloadu a obnovit přerušené stahování. Lze stahovat metodou „Drag and Drop“.
stažení zde:

Zdroj: http://letecka­posta.cz/597570376

Další odpovědi
Lucimia

Já teda s programem FreeRapid zkušenost nemám, ale mohu doporučit program JDownloader – stahuju tam vše a pokud je to z dobrých stránek tak to taky stahuje rychle. Doporučuji stáhnout.

anonym

FreeRapid je skutečně na špici, hlavě díky tomu že podporuje stahování snad z každého myslitelného file hostingu s jakým se na internetu setkáte. Váš problém bych řešil pokusem o aktualizaci. Čas od času se podoba jednotlivých file hostingů změní a tyto programy jsou na to samozřejmě připraveny díky automatickým aktualizacím.

Jděte do menu Nápověda → Aktualizovat pluginy …

zobrazí se okno „byly nalezeny nové …“ a v něm klepněte na tlačítko „Aktualizovat hned“ !! … po krátkém stahování se zobrazí další okno které vás vyzve k restartu FreeRapidu, potvrďte „Ano“

uvidíte že to pak pojede
Doplňuji:
… pluginy ke stahování nejdůležitější, ale okrajově dbejte i na to aby i samotný FreeRapid byl v aktuální verzi, … je to stejné menu „Nápověda → Zkontrolovat aktualizace“ (tímto také vysvětluji proč jsou aktualizační funkce v této nabídce dvě)