taranee1

prodejny značkového oblečení

nevíte v jakém obchodě v PRAZE prodávají značkové věci ( horsefeathers, DC , guiksilver apod. )

děkuji moc mi to pomůže!

Nejlepší odpověď
ReHu

Nevím.
Na značky se nespecializuji. Nosím, co se mi líbí a v čem se dobře cítím.

Další odpovědi
žolik

já bych řekla že dneska nepoznáš zda jde o značkové zboží nebo plagíát,zaměř se radějí na to co se ti líbí ať nejsi sklamaná.

Zdroj: žolík

Terryle

třeba tuhle – http://www.ma­paobchodu.cz/mes­to/praha/znac­ka/horsefeather­s/, prodejny Tornado.

Jednoduchá cesta na tohle je zadat do googlu požadovanou značku + Praha. Vyhodí Ti to obchody, kde by zboží měli mít, můžeš si vybrat ten, který máš blízko atd. Dobře nakup a ať to vydrží a neokouká se Ti to, když do toho ty peníze vrazíš! :o)

Dasavenclo

Dobrý den, když jste u těch prodejen. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo byl ve Freeportu? Je pravda, že se tam dá levně nakoupit? Vyplatí se tam zajet?

MiluskaN3

Dobrý den, ano je to pravda. Jezdím do Freeportu docela pravidelně nakupovat. Podívej se na jejich webovky, tak uvidíš jaké obchody tam mají i jaké akce a kdy tam mají apod.

Dasavenclo

Dobrý den, děkuji. Webovky mají tyto? http://www.fre­eport.cz/
Jsou to ony?

MiluskaN3

Ano to jsou ty jejich stránky 🙂 Tam už najdeš všechno info. Jinak se tam fakt vyplatí zajet nakoupit. Ceny mají skvělé navíc stále nějaké akce.

Dasavenclo

Já tam teda zajedu, dívám se, že budou mít otevřené i ted přes svátky, tak to budu mít čas tam zajet 🙂

MiluskaN3

jj měli myslím i přes svátky otevřeno. A byla jsi tam ? :) Nakoupila jsi pořádně? :)

Dasavenclo

Milusko byla jsem tam a nakoupila jsem!! No to je slabé slovo 😁 Fakt jsem se rozšoupla! Děkuji za doporučení, opravdu se tam vyplatí zajet nakoupit.

MiluskaN3

To není vůbec zač, jsem ráda, že jsi spokojená a sehnala jsi, co jsi potřebovala 🙂