Avatar uživatele
taranee1

prodejny značkového oblečení

nevíte v jakém obchodě v PRAZE prodávají značkové věci ( horsefeathers, DC , guiksilver apod. )

děkuji moc mi to pomůže!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4673 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Nevím.
Na značky se nespecializuji. Nosím, co se mi líbí a v čem se dobře cítím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
žolik

já bych řekla že dneska nepoznáš zda jde o značkové zboží nebo plagíát,zaměř se radějí na to co se ti líbí ať nejsi sklamaná.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

třeba tuhle – http://www.ma­paobchodu.cz/mes­to/praha/znac­ka/horsefeather­s/, prodejny Tornado.

Jednoduchá cesta na tohle je zadat do googlu požadovanou značku + Praha. Vyhodí Ti to obchody, kde by zboží měli mít, můžeš si vybrat ten, který máš blízko atd. Dobře nakup a ať to vydrží a neokouká se Ti to, když do toho ty peníze vrazíš! :o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dasavenclo

Dobrý den, když jste u těch prodejen. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo byl ve Freeportu? Je pravda, že se tam dá levně nakoupit? Vyplatí se tam zajet?

před 2129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Dobrý den, ano je to pravda. Jezdím do Freeportu docela pravidelně nakupovat. Podívej se na jejich webovky, tak uvidíš jaké obchody tam mají i jaké akce a kdy tam mají apod.

před 2127 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dasavenclo

Dobrý den, děkuji. Webovky mají tyto? http://www.fre­eport.cz/
Jsou to ony?

před 2125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Ano to jsou ty jejich stránky 🙂 Tam už najdeš všechno info. Jinak se tam fakt vyplatí zajet nakoupit. Ceny mají skvělé navíc stále nějaké akce.

před 2122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dasavenclo

Já tam teda zajedu, dívám se, že budou mít otevřené i ted přes svátky, tak to budu mít čas tam zajet 🙂

před 2116 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

jj měli myslím i přes svátky otevřeno. A byla jsi tam ? :) Nakoupila jsi pořádně? :)

před 2108 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dasavenclo

Milusko byla jsem tam a nakoupila jsem!! No to je slabé slovo 😁 Fakt jsem se rozšoupla! Děkuji za doporučení, opravdu se tam vyplatí zajet nakoupit.

před 2107 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

To není vůbec zač, jsem ráda, že jsi spokojená a sehnala jsi, co jsi potřebovala 🙂

před 2101 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek