Complex

Prodávájí se bezvzduchové pneu i na kola?

Nejlepší odpověď
Mp2

Bezdušová, ne bezvzduchová..

Já jezdím na MTB 29ce a mám duše napuštěně SLIME TUBEm..
Takovým zeleným slizem..
Pokud to slyšíš prvně, asi to zní divně, když si představíš, že v každé duši mám čtvrt litru slizu..

Když kolo dlouho stojí na mistě, sliz steče dolů a při rozjezdu je to cítit :D musí se s tím zatočit, sliz se rozteče postěnách..

Abych to vysvětlil..
S normálním kolem najedeš na hřebík… A kolo se ti vypustí…
S tímhle najedeš na hřebík a jedeš dál.
Odstředivá síla navede sliz do místa průpichu… A místo se zalepí :)
Po chvilce z toho je něco jako taková tvrdá vata..
Navíc propíchnuté místo se ti označi světle zelenou barvou :DD

Vloni jsem sundal plášť a našel jsem v něm 21 děr naskrz..
Je to opravdu něco, co mohu doporučit…
Duši naplníš slizem… Jezdíš a dofukuješ…
Jen pozor, abys neprorval pláště, protože ten sliz zalepí i díru po silném hřebíku.

Další odpovědi
nyjono

Ano.