Beer4Real

Proč zprávy na serveru novinky.cz komentují jenom duševně zaostalí jedinci?

Ztratil jsem víru v lidstvo a naději na lepší zítřky od doby, co jsem poprvé začal číst ty diskuze pod články.
Přemohl jsem se a už tam nechodím načumovat, ale ta úroveň tamní diskuze byla a je tak nízká že se mi z toho chtělo často zvracet.

Nejlepší odpověď
Shaohao

protoze na tomto miste je velky koncentrat rusofilu a fanatickych bolseviku

Další odpovědi
RyuzakiKate

Protože většina těchhle zpravodajství je vytvářena duševně zaostalými jedinci? :) Zavádějící nadpisy, články začínající „vědci zjistili…“ a podobně, to už je pomalu srovnatelný se zprávami na Nově či Primě.. Však tyhle servery dávaj lidem, co chtěj, když diskutují, tak jen dobře, ne? A hlavně je odkaz na Novinky na Seznamu, kde má drtivá většina lidí schránku, tak je logický, že je to pro každého pohodlnější…
Fajn, já se tam taky chodím informovat, ale jen věcně, jako většina lidí bez potřeby tam rozvádět diskuse.. a stejně nejvíc čtu sekci „internet a PC“ a následně zajdu na Root :P

PetrXY

Diskuze, nejen na novinkách.cz, ale i jinde, jsou věc veřejná, a může tam diskutovat každý, kdo chce. Proto úroveň diskuzí nikdo nijak neovlivní, ani tím, že bude nutit diskutující k nějaké registraci (novinky.cz v té registraci dosáhli „vrcholu“). Já si naopak ty diskuze občas přečtu, jsou tam opravdu příspěvky slabomyslnější a některé zase naopak dobré, člověk ale v každém případě zjistí, jakou mají ostatní na příslušnou zprávu názor.

jjj123456789

Protože jsou to často důchodci, kterým děti nastavily seznam jako domovskou stránku. Navíc kdo jiný než duševně zaostalý jedinec by jim dával adresu.