vetronn

Proč si USA vybrala k testování léku Remdesivir naši republiku a ne Itálii?

Skoro to vypadá, jako by někdo už předem počítal s tím, že tu taková úmrntost na covid nebude a po pandemii se budou chvástat, jak je ten lék účinný.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Protože jedním z mnoha, kteří lék „vymysleli“, byl Čech.

Další odpovědi
Edison

Možná mj. proto, že u nás je o chlup menší bordel než v IT. U nás to ještě pořád máme tak nějak „pod kontrolou“. V IT už to jde jednoznačně zcela mimo jakákoli opatření.

Mc Merkurion

… hlavně jde o to, že jsme je požádali a souhlasili s testováním … v Itálii už nejni na nic čas, a hlavně už tam na to nemaj lidi, těm už zbejvá se jen modlit …