Avatar uživatele
Heřman

Proč se stahují soubory jinou rychlostí na PC a jinak na mobilu.

Na mobilu: 1 soubor (100kb)=30 sekund; 2 soubory (100kb, 100kb)=15 sekund; … Na PC: 1 soubor (1M)=10 sekund; 2 soubory (1M, 1M)=10 sekund; … .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

proc mi stahuje stahovac v opere z ulozto.cz max..150 kb/s..a jdownloader 500kb/s..misto jejich slibovanejch max 300 bez predplaceni..?..jo tak to jsou veci mezi nebem z zemi..a vetsi je lepsi …;-)…ale odpoved na tvou otazku bude soft- hard-pripojeni…lol jak to mam vedet nikdy jsem to nejak nersil..ale mam tuseni ze se to zachvili od nekoho dozvim …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Je to dáno rychlostí připojení, která je rozdílná poskytovatel od poskytovatele.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Záleží na několika věcech. několik možností:

  1. Z mobilu můžete být připojen k internetu přes operátora a na počítači používat internet od svého poskytovatele
  2. V mobilu používáte wifi a na počítači drátové připojení k internetu. Drát je samozřejmě spolehlivější a nejsou tam „ztráty“.
  3. Používáte wifi na obou zařízení, ale vzhledem k tomu, že mobil je malé zařízení poháněné baterkou, logicky wifina nemůže dosáhnout takového dosahu, co na počítači.
  4. Na počítači pro stažení souboru používáte nějaký dowload manažer, který umí zrychlit stahování (například Download Accelerator Plus).
  5. Nestahujete ve stejnou dobu a tak server ve špičce je víc zatížen a logicky stahování je pomalejší.

Situace d, e jsou spíše doplňkem k situacím a, b, c.

Jinak mám takový osobní postřeh, že na Linuxu (konkrétně vyzkoušen Debian a Xubuntu) stahuju rychleji, než na Windows…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

protože je možný že tvůj mobil má horší wifi kartu… přece jenom ty mobilní wifi karty jsou pomalejší než ty v PC

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek