Heřman

Proč se stahují soubory jinou rychlostí na PC a jinak na mobilu.

Na mobilu: 1 soubor (100kb)=30 sekund; 2 soubory (100kb, 100kb)=15 sekund; … Na PC: 1 soubor (1M)=10 sekund; 2 soubory (1M, 1M)=10 sekund; … .

Nejlepší odpověď
badisko

proc mi stahuje stahovac v opere z ulozto.cz max..150 kb/s..a jdownloader 500kb/s..misto jejich slibovanejch max 300 bez predplaceni..?..jo tak to jsou veci mezi nebem z zemi..a vetsi je lepsi …;-)…ale odpoved na tvou otazku bude soft- hard-pripojeni…lol jak to mam vedet nikdy jsem to nejak nersil..ale mam tuseni ze se to zachvili od nekoho dozvim …

Další odpovědi
www

Je to dáno rychlostí připojení, která je rozdílná poskytovatel od poskytovatele.

Bedy

Záleží na několika věcech. několik možností:

  1. Z mobilu můžete být připojen k internetu přes operátora a na počítači používat internet od svého poskytovatele
  2. V mobilu používáte wifi a na počítači drátové připojení k internetu. Drát je samozřejmě spolehlivější a nejsou tam „ztráty“.
  3. Používáte wifi na obou zařízení, ale vzhledem k tomu, že mobil je malé zařízení poháněné baterkou, logicky wifina nemůže dosáhnout takového dosahu, co na počítači.
  4. Na počítači pro stažení souboru používáte nějaký dowload manažer, který umí zrychlit stahování (například Download Accelerator Plus).
  5. Nestahujete ve stejnou dobu a tak server ve špičce je víc zatížen a logicky stahování je pomalejší.

Situace d, e jsou spíše doplňkem k situacím a, b, c.

Jinak mám takový osobní postřeh, že na Linuxu (konkrétně vyzkoušen Debian a Xubuntu) stahuju rychleji, než na Windows…

Tw!st

protože je možný že tvůj mobil má horší wifi kartu… přece jenom ty mobilní wifi karty jsou pomalejší než ty v PC