Rokio

Proč se na mě moje nadřízená naštvala, když jsem šel vyhodit odpad do tříděného odpadu?

Když jsem se učil na OA, tak jsem byl ve 3. ročníku na praxi. Byl jsem ještě nezletilý. Chtěl jsem vyhodit nějaký odpadek. Personalista mi řekla, abych jí ho dal. Já jsem tento pokyn nedodržel a stejně jsem ho šel vyhodit do koše na tříděný odpad.

Jí to dost rozlobilo. Copak to, že jsem čistotný a chtěl jsem uklidit po sobě, jde důvod ke vzteku?

Nejlepší odpověď
iceT

Měl jsi se zeptat té paní.
Proč řešíš x let starou událost?

Další odpovědi
Filip84

  1. 101× jsme Ti tu vysvětlovali, že co bylo v první třídě na základce, nebo na střední škole bylo, nezměníš to, nikoho to nezajímá a kálí Ti na to bílej tesák! 🙄 Neotravuj s tím! 👿
  2. Řekl Ti, že nemáš nikam chodit, ale dát opad jemu? Řekl. Poslechl jsi? Neposlechl. Tak máš viset všem na očích, s cedulkou nad hlavou, cos vyvedl, pro všeobecnou známost a vejstrahu! 👿👿🙄
  3. Tak proč se ptáš, když si sám odpovídáš!? Chceš být zajímavý? Nejsi: jsi otravný. Chceš být důležitý? Nejsi: jsi trapný! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Tak si to napiš, na ten svůj Schindlerův seznam, že se na to tady nemáš ptát: CO BYLO, BYLO!

elkon

K čemu ti je OA, se kterou se stále chlubíš, když se pořád chováš jako pako. Zdá se, že ti dali maturitní vysvědčení omylem.

df

Poslechni Filipa, uděláš dobře. Hodně lidí ti budou vděční

da ny

Čemu se divíš, píšeš, že pokyn jsi nedodržel,
nadřízené ses nezeptal!
Nechápu tě.
Psal jsi, že je ti 27 let a nyní „řešíš“, co bylo ve 3. ročníku na OA (!).
Jaký to má nyní smysl?