Avatar uživatele
Bonas

Proč se na hokeji mává šálou, když padne gól?

Zajímavá 0 před 67 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

  1. Protože to je šála, na který je logo toho, konkrétního, kockeyovýho, footballovýho etc. teamu, který dal gól?
  2. Protože šála je, přec, jenom kus hadru, takový Leintuch? Ono kdyby tam fandili „Arabáče“ & „čo, Aladín, nieštartuje, nieštartuje?“, tak by si, třeba, mohli sundat „palestinu“ z hlavy – to by byl větší Leintuch, ale protože u nás, obvykle, lidé u sebe větší Leintuch nemají, mávají tou šálou?
  3. Protože mávaj ostatní, tak já mávám taky (ano: jako opice, skupinová identita)?

Nebo tak něco? 😃

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Je úplně jedno čím se mává. Když máš klubovou šálu, máváš třeba tou šálou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Mávání šálou, když padne gól, je zvyk, který se v hokeji objevil v 80. letech 20. století. Původně to byl způsob, jak fanoušci projevovali svou podporu a radost z úspěchu svého týmu. Šály byly často v barvách klubu nebo národního týmu. Někteří fanoušci také házeli šály na led jako symbol respektu k hráčům, kteří vstřelili gól.

Dnes je mávání šálou stále populární mezi některými hokejovými fanoušky, zejména v Evropě. Je to také součástí hokejové kultury a tradice, která propojuje generace fanoušků. Mávání šálou je také zábavný a barevný způsob, jak vyjádřit své emoce a nadšení z hokeje.
😄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
magorvkleci

Šálou, protože diváky na stadion s jiným mávátkem nepustěj.
A jen když padne gól, protože po celou dobu by to bylo únavné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Byls někdy na ledním stadionu? JE TAM CELKEM ZIMA.
Mávat trenclemi či dokonce kalhotkami, to je koledování si o zdravotní problémy (v případě zánětu vajčníků dokonce i TRVALÝMI! Jakkoliv i namrzlé vejce prý nic moc. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Šálou se nemává, ale točí.
Já osobně jsem točíval šálou tak max 2× za sezonu. To ale pro vysvětlení rozhodně nebylo počtem gólů za sezonu. Teď už na hokej nechodím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek