Proč se muži na ulici stále ohlížejí za zmalovanými ženami a přitom právě takovou doma nechtějí?

Doplňuji:
To mi nikdo neřekl, to vím z vlastní praxe, když se víc nalíčím, tak má hned řečičky, že takhe neeee, že se to prý „nesluší“ 🙂, Ale jak jde kolem zrovna tak nalíčená,nebo i víc, se zálibou se za ní podívá, když se kouknou za mnou, je z toho nemocnej, takže asi tak, no, tak proto se ptám, co je to za logiku, já ne a ostatní ano? Nebývám tak moc nalíčená, jen decentně, zvlášť když je to ve dne, ale i to málo se mu zdá moc a mě to leze u něj na nervy, jako kdybych byla nesvéprávná, pchee

Nejlepší odpověď
Damiana

Myslíš, že jenom muži? I ženská se otočí za zmalovaným strašidlem!
Ale vkusně nalíčenou ženu, na které je na první pohled znát, že o sebe pečuje, vyzná se v kosmetice a jejím správném používání – těch vidím málo. Umění – decentně se nalíčit a přitom zvýraznit svou krásu – to ovládá málokterá. A hodně ženských na sebe s prominutím kašle úplně – a to je zase ten druhý extrém, který se mi také nelíbí. A myslím, že právě to svádí některé chlapy k tomu poohlédnout se po atraktivnější larvičce.
Nemám také ráda všelijaké ty proměny, vypadá to, že bez toho, aby si ženskou vzal do parády nějaký „vizážista“, by byla jenom obyčejná šmudla.
Zpět k tvé otázce. Záleží na chlapíkovi. Strašidlo může pro některé vypadat vyzývavě a to je přitahuje. Evokuje to sex a pornografii – holka, co se „umí“ bavit a nezná zábrany. Jenže… Takovou mít doma? Vždyť by ji tak brali všichni! Na „chvíli“ ano, ale jinak…to by byla ostuda a dotyčný by mohl být brzy paroháčem.
Jenže…
Nemáš náhodou na mysli upravenou, nalíčenou ženu jako takovou? Tu opravdu pěknou, za kterou se mužští otáčejí jistě právem? Že by ji doma nechtěli o tom pochybuji. Spíš se to málokterému z nich poštěstí…:-)
Doplňuji:
Žárlivost ti nic neříká? Když budeš mít doma borce s vypracovanou figurou, taky se ti moc nebude líbit, že po něm budou počumovat ostatní dívky – kdyby chodil venku do půli těla. Nebo budeš naopak pyšná – co já vím, jakou máš zrovna ty povahu.
Chlapík si nejspíš není sám sebou moc jistý a radši by doma šedou myš. Časem by mu ale zase vadilo přesně tohle a možná by byl z těch, kteří se rádi „trhnou“. Nedoporučuji ti nechat se ovlivnit ve své vizáži, zvlášť pokud to nepřeháníš. Byl by to jen začátek jeho omezování. Jen ať je rád, že má to štěstí a má vedle sebe atraktivní přítelkyni. Je důležité i jak se před ním chováš. Flirtování nesnese nikdo. 🙂

Další odpovědi
Drap

Když je zmalovaná hodně, tak si většinou myslí, že se jedná o chodící reklamu a chtějí vědět co se aktuálně nabízí.

cukrar

SMV, já se neohlížím za zmalovanou. Co tím myslíte? Hezky upravenou a krásnou ženu?

anonym

Než jsi otázku doplnila, SMV, chtěla jsem se zeptat odkud víš, že se mužům nalíčené ženy nelíbí. Ono je to totiž tak, že doma má většinou muž rád takovou tu nevýraznou „blondýnu“, aby se o ni nemusel moc bát a občas taky proto, že je „líný se snažit“, aby si zájem partnerky udržel.
Ve skutečnosti se mužům upravené pohledné ženy rozhodně líbí víc.
Prostě se na manželovy poznámky vykašli. Nalič se podle svého, aby ses ty cítila dobře a hezky upravená. Děláš to kvůli svému pocitu, že Ti to sluší.

led

Zjavne zisťujú značku make-upu, spôsob nanesenia, aby to vedeli doma aplikovať.
Nesmejte sa Drape, nie na sebe, ale na manželke. :)
Doplňuji:
Na druhej strane žena napatlaná ako naneseným brizolitom na stavbe, prezývkou mama drogéria, naozaj slúži ako odstrašujúci priklad. Nedivím sa potom, že muž porovnáva takúto fasádu s jemne nalíčenou tváričkou svojej drahej polovičky.

bolak

No a co na tom nechápeš? :)) To je snad jasný ne?

Zmalovaný ženský se mu líběj, tak se otáčí. Zároveň předpokládá že to tak maj i ostatní chlapi, a tak má řečičky, aby mu tě náhodou někdo nevyfouk.

Teď už to smysl dává? ;)

bestanswer

Kdo ti řekl, že právě takovou doma nechtějí ? :D

anonym

já se umím líčit dobře, jemně a vkusně, myslím ty opravdu strašidla, co během dne nosí umělé řasy a flitry jak z lokálu, prostě ty, co vypadají na první pohled jako ehmmmm…, štve mě jen to, že já bych podle něj měla mít na sobě tepláky a vytahanej rolák, radši taky obrovský sluneční brejle, aby na mě nebylo vidět, a hlavně žádné líčení, vůbec nejlíp bych udělala, kdybych zůstala doma, to by byl klid 🙂

briketka10

to tedy vypadá, že na Tebe asi žárlí, podle toho co říkáš, že by ses nemohla ani nalíčit a měla nosit jen tepláky..
já bych partnerovi nevyhověla a doma nazůstávala ať vidí, jak mi to sluší :))

anonym

Ne, já neflirtuju, proč bych to dělala? Jsem normální ženská:-)))

bolak

normální ženská, jo?

člověče vy ste hračičky, že vás to furt baví vymejšlet nový a nový oxymorony…