MichaelOffic

Proč se mi po úpravě fotky stále ukazuje miniatura obrázků. jak vypadala před úpravou?

Když něco upravím v telefonu, tak se mi v galerii a také v pc ukáže miniatura toho upraveného obrázku, jako bych nic s tím obrázkem neudělal a až po otevření mi skočí obrázek s tou upravenou podobou. Proč to dělá a jak to jde opravit (bez toho, aniž bych musel ořezat tu fotku a uložit ji jako nový soubor, kde ta miniatura je už ok)?

EDIT- V telefonu jsem jako první uložil obrázek a v galerii i po vymazání několika stovek dat s miniaturami se mi znova načítá obrázek jako by nebyl upraven a až po kliknutí obrázků na celý displej mi vyskočí úprava = obrázek je uložen a chci si jej prohlédnout ale upravená podoba mi naskočí až po otevření

Poté přesunu soubor z mobilu do PC pres usb a tam je ten samý problém. Prostě správce souborů mi ukáže malý obrázek jako by nebyl upravený a až po otevření pres prohlížeč obrázků mi naskočí ten upravený. Nemůže být nějak poškozen JPG soubor?

Odpovědi
dudu

Nezapomínáš ty svoje úpravy uložit!

ivzez

Databáze miniatur se neobnovuje automaticky
po každé úpravě jednotlivého obrázku.
Musel byste databázi miniatur smazat,
nová by se vytvořila už s novým náhledem.

_____

Obrázek podle mne poškozen nebude. Spíše si Vaše zařízení
„pamatují“ dřívější verzi souboru.
(Možná je ještě někde uložena další databáze náhledů.)