Georgo2010

Proč se mi po startu windows xp nezobrazuje panel Snadného spuštění u tlačítka START? Musím to následně pořád povolovat.

Doplňuji:
Umístit kurzor na spodní lištu, stisknout pravé tlačítko myši a z nabídky vybrat volbu zobrazovat Snadné spuštění.

Odpovědi
roxy52

Mě tam taky zmizel,ale bylo to po nějakém čištění Care.Ale já,na rozdíl od Vás ani nevím,kde se to Snadné spuštění dá povolit.