Georgo2010

Proč neumí chytré telefony se ve stanovený čas večer úplně vypnout a ráno zapnout se spuštěním budíku?

Takto to uměli starší klasické telefony.
Doplňuji:
Že by to byla doména dotykových telefonů?

Nejlepší odpověď
beer

Toto taky neumí? No to jsou mi věci )) Ony ty chytré telefony neumí spoustu „starých“ a dobrých věcí, ale třeba je to jen otázkou času, přidají se nové aplikace a půjde to. Mně se zdají moc složité, jsem na ně hloupý tak zůstávám raději u těch hloupých. Svůj k svému.. )))

Další odpovědi
blondajk

Také jsem tuto otázku položila svému příteli. Také mě zajímalo, proč jej musí mít zapnutý celou noc, aby ho ráno vzbudil budík. Odpověď byla, že jeho mobil má operační systém, tudíž funguje stejně jako PC. Nicméně sama mám už mobil s operačním systémem a můj mě dokáže vzbudit i při vypnutém telefonu… Tak babo, raď :D

Kroupič

Proboha kdo to kdy viděl aby si mobil někdo na noc vypínal ? :D OMG