rybíz

Proč nejde přepínat lampička?

Doteková lampička – slabší světlo, silnější, nejsilnější: po výměně spálené žárovky stejných parametrů, svítí nepřetržitě a nejde přepínat ani zhasnout.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nejspíše selhání elektroniky. Pokud plošný spoj není nějak přístupný (není v nějaké uzavřené krabičce) tak jedině autorizovaný servis výrobce.

Další odpovědi
elektrikář

Ve stmívacích vypínačích bývá 2 A skleněnná pojistková trubička pokud se spálí žárovka má elektroniku chránit . Když se vám jí nepodaří najít nebo v lampičce není odešla regulace. To pak zvládne jen specalizovaný elektronik. Skuste jí reklamovat pokud nemáte paragon, nemá se to ale kupte tu samou a zkuste zázrak bude te mít pak dvě.-Do takovéto lampičky se také nesmí dávat silnější žárovka nemají to lampičky rády.