zjentek

Proč nehnu ani brvou, když se cena mnou používaného paliva zvedne najednou třeba i o tři koruny?

Co se to se mnou vlastně stalo? A jaká mocná psychologická síla má tohle na svědomí? Chtěl bych to také ovládat!

Odpovědi
aliendrone

Možná jsi příliš vyčerpaný sňatkovým unterwassermanněním a nemáš další sílu zlobit. To víš, křížky na hrbu (pokud je jich moc) si vynucují svoje. ;) :)
ANEBO
3jentek objevil, jak s tím nejen vytento, ale ještě na tom vydělat. ;)