Lucc14

Proč nefunguje?

Ahoj, mám už asi třičtvrtě roku netbook od Packard Bell a webkamera mi vždy šla, ale dnes sem zjistila, že najednou nefunguje. Nevíte někdo co s tim?:// Prosím

Odpovědi
Hamon

Zamysli se, co se v poslední době dělo, v rozmezí posledního dne, kdy fungovala, do dne, kdy už nefungovala. Co jsi dělala, co jsi (od)instalovala?
Pokud nic (a máš systém Windows), Win+R a zadat devmgmt.msc. Je některé zařízení rozbalené a se žlutým trojůhelníčkem s vykřičníkem nebo s kolečkem a modrou šipkou?
Pokud nic z toho, reklamace.
Doplňuji:
Fuj – trojÚhelníček.
Ale může tam být i otazník, to je také špatně.

Fyzik

V první řadě zkus nové ovladače, tj. jdi na stránky výrobce noťasu a poohlédni se tam po nějakém programu na webkameru a přeinstaluj ho. Hledej odkazy jako Support, Download, Drivers nebo takhle. Jinak reklamuj.