Avatar uživatele
dgfdgf

Proč na moje otázky, který možná považujete za primitivní, neodpovídáte, ale na jiný, někdy i primitivnější, reagujete?

Odpovídáte na otázky podle otázek nebo podle toho, kterej uživatel se ptá?

Pane Jirko, upřesněte prosím čeho konkrétně, jak a proč bych mohl něčeho zneužít. Na otázky neodpovídám, protože v současnosti nejsem člověk, kterej by měl radit.

Pane / Paní Seraphico považujete za trolla i mě?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 736 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Možná někdio ano. Ale domnívám se, že moje otázky, které se týkají moudrostí, nejsou primitivní, ale také není o ně zájem. Zřejmě není snadné pochopit metaforický význam z pohledu jazyka, jinak jde často o filozofické názory.

Takže je zbytečné se tím zabývat. Kdo chce a ví, určitě vám odpoví. Možná i zde platí, že mlčeti zlato., především o odborných dotazů, Nebo nezná odpověď, případně na vaši otázku nenarazí, druhý den už dotaz většinou zapadne. Málokdo se vrací zpět,

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
seraphico

Obojí. Odpovídám podle typu otázek, ale zdejším trollům neodpovídám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Když budu na některou z Tvých otázek znát odpověď,odpovím­.Nerozlišuji kdo se ptal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Kdo sám pokládá primitivní dotaz, asi těžko posoudí, co jiného je primitivní. Jinak by tak nečinil (pokud to není Troll).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je to tak zvaná neviditelná ruka trhu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

A co má být? Kolikrát jsi tady odpověděl ty?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Nedůvěra v tebe že by jsi toho mohl nějak zneužit. A také nepřispíval do mlýna zatím jsem zde neviděl moc tvých odpovědí na jiné otázky.

Dodatek: Myslel jsem zneužití ohledně nějaké špionáže.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

annas, nechcite odpovede na otázky, kde treba rozmýšľať. Viete ako myslenie strašne bolí?

Avatar uživatele
annas

Vypadá, že nejen bolí, ale i škodí zdraví, jak prohlásil Aristoteles

Avatar uživatele
zjentek

Led, ako víte, že myšlení tak bolí? 👉🤷‍♂️👈

Avatar uživatele
seraphico

dgfdgf:

Ne, jinak bych neodpovídal. 😃

Nový příspěvek