dgfdgf

Proč na moje otázky, který možná považujete za primitivní, neodpovídáte, ale na jiný, někdy i primitivnější, reagujete?

Odpovídáte na otázky podle otázek nebo podle toho, kterej uživatel se ptá?

Pane Jirko, upřesněte prosím čeho konkrétně, jak a proč bych mohl něčeho zneužít. Na otázky neodpovídám, protože v současnosti nejsem člověk, kterej by měl radit.

Pane / Paní Seraphico považujete za trolla i mě?

Nejlepší odpověď
annas

Možná někdio ano. Ale domnívám se, že moje otázky, které se týkají moudrostí, nejsou primitivní, ale také není o ně zájem. Zřejmě není snadné pochopit metaforický význam z pohledu jazyka, jinak jde často o filozofické názory.

Takže je zbytečné se tím zabývat. Kdo chce a ví, určitě vám odpoví. Možná i zde platí, že mlčeti zlato., především o odborných dotazů, Nebo nezná odpověď, případně na vaši otázku nenarazí, druhý den už dotaz většinou zapadne. Málokdo se vrací zpět,

Další odpovědi
seraphico

Obojí. Odpovídám podle typu otázek, ale zdejším trollům neodpovídám.

Rocker

Když budu na některou z Tvých otázek znát odpověď,odpovím­.Nerozlišuji kdo se ptal.

elkon

Kdo sám pokládá primitivní dotaz, asi těžko posoudí, co jiného je primitivní. Jinak by tak nečinil (pokud to není Troll).

Kryšpín

Je to tak zvaná neviditelná ruka trhu

Emefej

A co má být? Kolikrát jsi tady odpověděl ty?

jirka F

Nedůvěra v tebe že by jsi toho mohl nějak zneužit. A také nepřispíval do mlýna zatím jsem zde neviděl moc tvých odpovědí na jiné otázky.

Dodatek: Myslel jsem zneužití ohledně nějaké špionáže.

led

annas, nechcite odpovede na otázky, kde treba rozmýšľať. Viete ako myslenie strašne bolí?

annas

Vypadá, že nejen bolí, ale i škodí zdraví, jak prohlásil Aristoteles

zjentek

Led, ako víte, že myšlení tak bolí? 👉🤷‍♂️👈

seraphico

dgfdgf:

Ne, jinak bych neodpovídal. 😃