Avatar uživatele
Angi-Shy

Proč mi fotky smazané z mobilu přišly zpět jako email v gmail účtu?

Z mobilu jsem smazala více fotek, které se synchronizují s mým gmailem. Měla jsem za to, že když je z mobilu vymažu, tak spadnou do koše a nebudou otravovat, ale najednou mi přišel normální email oznamující, že zde jsou fotky, které už v mobilu nechci či čo…dřív se mi to nikdy nestalo, v mobilu jsem nic neměnila, tak nechápu, co tohle mělo znamenat. Ví někdo, jak tomu zamezit aby mi do gmailu další oznamující maily obsahující vymazané fotky nechodily?

Zajímavá 0 před 2016 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

A máte to automatické mazání nastaveno i v Gmailu?
Radši si to zkontrolujte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… je to normální, je to pojistka proti samovolnému vymazání, aby člověk nepřišel o soubory, lze to změnit v nastavení synchronizace pod kolonkou „upozorňovat na změny“ nebo tak nějak … nedávnotu byl dotaz přesně opačného ražení, co ta by za takový upozornění dala …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

První co zkontrolujte, zda máte vypnouté ukládání snímků do Cloudu na Google, jinak se vám bude každý pořízený snímek uploadovat na internet. Potom bude smazaná fotka jen z mobilu a nebude potřeba Googlu potvrzovat, že snímky chcete skutečně smazat.
Google, pokud máte zapnutou synchonizaci s účtem, zjišťuje, zda nedošlo ke ztrátě dat ve vašem telefonu. Touto „službou“ dokáže zabránit tomu, abyste nepřišla o svá data 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek