aliendrone

PROČ mě zde pořád otravuje hláška, abych se přihlásil Googlem, i když JSEM již přihlášen (formulářem)?

To to nejde opravit? PROČ mám pořád na něco klikat? Je to nějaká fake sviňárna (klikni si blbečku a pak se div, že ti zmizely prachy, přišels o hesla nebo sis vydražil fusekle bezdomovce za 40 000€)? :(

Co si o tom myslíte? :( :( :(

Odpovědi
aevul

Protože někteří zadavatelé vývoje aplikace jsou rovni Bohu a něco jako uživatelská přívětivost je pod jejich důstojnost.

Darcy

no jooo pořád chodíš na stránky s nekvalitním pornem a pak se divíš že sis natahal „malware storm“ 😂😂
jako jsem si natáhla pres mp3paw..

zjentek

Pche, tahle verze aplikace měla od počátku podobný dopad na uživatele jako kovid na lidstvo a kdy k těm prasárnám došlo zde a kdy byl kovid, heh? Tsss, tady by se zatracený novodobý otrokáři měli učit, včetně iluminátů nebo kdo nám to ve skutečnosti kadí na ty naše poctivé hlavy 🤔

led

Závislák! Zabudol ste napísať, že rovnaké právo si nárokuje aj sused Facebook. Pokiaľ chcete dvere odpovedí otvoriť priamo vlastným kľúčom, urážate tým nielen strýčka Googla aj suseda Facebooka. Oni predsa musia o všetkom vedieť, všetko poznať a chcú mať všetko aj vašu dušu, myšlienky a prirodzene aj váš účet. Veď ako by vám potom podsúvali, čo máte jesť a piť, ako sa obliekať, čo čítať a podobne, aby z vás spravili závisláka na podsúvaných informáciách.
Obísť sa to dá
1 – totálnou nevšímavosťou ich vtieraniu pri vašich dverách a používať len vlastný kľúč.
2 – nechať si kľúč v zámke a naivne veriť, že ho nepoužijú externé sily.

Pepa25

Protože Google. Na rozdíl od jiných si nemyslím, že je problém v nastavení tohoto webu, „neodolatelná nabídka“ se objeví i při kliknutí třeba na Twitterovou zprávu, např.: https://twitter­.com/zzshmp/sta­tus/1582269788314664961
JInak jsme si myslel, že něco k IT víte, takže odkaz na https://accou­nts.google.com/ není ani „fake sviňárna“ ani neslouží k "dražení fuseklí " …

Pepa25

Jeden Google vládne všem,
Jeden jim všem káže,
Jeden všechny přivede,
do temnoty sváže.

aliendrone

Pepa25>>> No, se vší skromností něco málo vím. ;) Dokonce tenhle pop up umím skrýt, aby neprudil. Bohužel neumím tolik, abych to neudělal stylem „s vaničkou vylito i dítě“ (A ješte než se zeptáŠ, tak NE! Nebudeme si tady VYtentovat, to leda tak až budeme společensky kovnverzovat ve foyer Národního navlečení ve fracích ve společnosti pana Buriana při příležitosti slavnostního oficiálního funusu České republiky. ;) :D)

Potíž je v tom, že VÍM jak kliknutí zaonačit tak, aby dělalo ještě „něco navíc“ (CO CHCI JÁ)! O mrvení naučených zvyků (je to easy, NA NIC NEKLIKAT, pokud tutově nwm vocogo!) – dříve nebo později se spleteš a klikneš na pop up, na který by se klikat NEMĚLO, je to JEN OTÁZKA ČASU.

Jistěže se sichruji a nebojím se vydražení bezďákových fuseklí, jenže jedno k druhému a NIKDO, dokonce ani aliendrone nevidí za VŠECHNY rohy. Takových BYLO, kteří si mysleli, že jsou neprůstřelní – a KDE jsou dnes? ;) :) BTW – DOPORUČUJI čeknout firewall a podívat se na počet spojení, které naběhnou po otevření tohoto webu. Ani nejsem zvědavý KAM to jde (whois), prostě tato stránka je NEDŮVĚRYHODNÁ, tím to hasne. Fakt, že to SNADNO JDE udělat bez opruzování a PŘESTO to tak není uděláno je sám o sobě DOSTATEČNĚ výmluvný – pro mě. Asi se načase to tu zapíchnout a najít si jiné bábovičky. :/

BTW – pěkné a VELICE TREFNÉ využití pana Tolkiena. Až z toho běhá mráz po zádech. :)

Pepa25

IMHO až tak to není o tom neklikat (souhlas, že mistr tesař se uklikne) jako spíš vědět, co to se mnou dělá a co a kam vyplňuju. Takže něpochybuju, že někdo může „okno k přihlášení do Google“ podvrhnout, ale pak jde o to, kam a vo vyplňuji. To je tako tato akce: https://manipu­latori.cz/pozor-na-podvod-jsou-zaznamenany-podvodne-smsky-ve-jmenu-mpsv/ tam také problém nebyl v SMSkách nebo v bankovní identitě, ale v tom, co a kam se zadalo …