lola

Proč mám po vyprání tvrdé ručníky a nepomůže,ani žehlení? Co s tím?

Doplňuji:
Používám kvalitní prášek i aviváž a stejně jsou,jak struhadlo!

Nejlepší odpověď
sejtanka

Aviváž dáváš?nebo zkus nějaké změkčovadlo vody.

Další odpovědi
pokazdejinak

vybodněte se na aviváž – při dlouhodobém používání způsobuje přesně tohle… zkuste radši do posledního máchání přidat trochu octa – nebojte se, cítit bude jen čistota, taky pomáhá sušení venku (nechat je povlát ve větru) a sbírat a žehlit ještě trochu navlhlé

johana 56

Zkuste změnit prací prostředek.Používám tekuté,nebo gelové,aviváž není nutná.Přidávám jedno máchání navíc.A opravdu je nejlepší sušení venku.

anonym

Pokud máš kvalitní bavlnu,je problém s vodou,měla bys ji změkčovat.Ke kvalitě-ta je nejdůležitější,pro­tože mnohdy se jako bavlna tváří,ručník,který nesaje?Taky jsem ho koupila.Na to změkčování není třeba drahých věcí,stačí k prášku přidat něco,co je určeno k namáčení prádla.(namo)

ReHu

Hodně záleží také na materiálu. Pokud je ručník z nevhodného materiálu, nepomůže ani kvalitní prášek, ani tekutý ani aviváž ano ani ne.

tuCZek

vysoká teplota?

dedeg

přidej sodu na změkčení vody a nedávej škrob.