Nikkol

Proč jste začali se svými neřestmi? ( cigarety, káva, alkohol..)

Nejlepší odpověď
quentos

Holduju jen té prostřední a to ještě rozpustné (mletou zrnkovou jen v práci a zdaleka ne pravidelně, jen občas): na zdejším gymnáziu vyhlášeném svou náročností to byla nutnost, chtěl-li se člověk do noci věnovat studiu, na VŠ pak tuplem; alkohol jsem „dostal ochutnat“ zamlada od rodičů, kteří pijí s Mírou – od táty pivo, od maminky víno. Dnes pivo jen jedno denně, víno sklenku denně a nepravidelně, tomu se snad ani nedá říkat holdování. Proč? Chutná mi to, je to v této malé míře i zdravé a má to hlavně povzbuzující účinky, které workholici mého typu potřebují…

Další odpovědi
Damiana

Nikdy v životě jsem nezkusila cigaretu, alkohol nepiji, neboť mi nechutná a nesnáším opilce, kávu také nerada – jsem čajíčkář. Jó a tu holku taky nemám. Jsem spokojeně vdaná za skvělého muže. Nuda?
🙂
Takže bych měla být – podle všeobecného mínění – dost divný patron, ale rozhodně se tak necítím, protože jsem přesvědčena, že tyto „neřesti“ člověka zajímavějším nedělají, pouze ukazují, co je to ta slabocha.

suaeda

Cigarety jsem začal zkoušet na základce po obědě. Po měsíci mi to nic neříkalo a tak jsem přestal. Káva tak to je moje droga. Naučily mě na ní spolupracovnice v práci. Piju hodně a stále s chutí. Alkohol nyní již moc nepožívám. Do hospody s přáteli jednou za čas. Doma občas decinku dobrého vína.
Jsem starší ročník a jsem překvapen, kolik mladých lidí zkoušelo a stále zkouší nejmenovanou neřest „trávu“.

Kohut57

Začal jsem z blbosti a skončil z rozumu. Tak lehké to nebylo, ale je mi neskonale lépe, a to po všech stránkách. Kdo přestane, že mu je zle, ze zdravotních důvodů ,tak to je pozdě. Prima je vítězit přirozeně a s radostí.

Michal Kole

Nemám ani jednu Výše zmíněnou neřest a tu čtvrtou taky ne – holku nemám.

kapka

Také jsem nikdy nezkusila cigaretu, jako Damiana, a nemám pocit, že o něco přicházím. Kafe piju jen z praktických důvodů, když nechci být ospalá, takže si dám jedno v práci a to stačí, doma si uvařím kafe vyjímečně a většinou to ještě zkončí tak, že čekám, až vychladne a mezitím se proberu a zapomenu na něj, pak ho studené vyleju, protože ho už vlastně na nic nepotřebuju. 🙂 Jen tak pro chuť ho nepiju, zas tak moc mi nechutná.
Alkohol nijak zvlášť nepiju, jen když mi někdo nalije trochu vína. Prostě příležitostně. V -nácti jsem pila asi o trochu víc, protože bylo víc příležitostí s kamarády, ale ne nějak moc.

Ar

Mám jen první dvě. Proč jsem začal? No u cigaret to byla nejspíše zvědavost a jakýsi pocit dospělosti a káva, protože mi chutná. Té pvní bych se rád zbavil ta druhá mi nijak nevadí.

mosoj

Piji pouze kávu a hodně. Jenom se mně zdá že ta káva už není to, co to bývalo.
Moje matka pila také hodně kávu a když si ji udělala vonělo to po celém bytě !!!

pizlicka

kourit jsem zacla vylozene z nudy,prestala jsem,abych zila.takze pristi mesic tomu budou dva roky,co je ze me nekurak a jeste k tomu abstinent.alkohol mi nechutnal nikdy.jen rano si dam salek rozpustne kavy.zavislost jsem vynahradila intenzivnejsim sportem.ted se budete smat ale v mich36nastal zlom,a spadl mi xicht,jak buldokovi.oprav­du!kruhy a vacky pod ocima,no hruza.ted si pripadam desne samolibe a rada na sebe do zrcadla koukam,protoze nekourenim se mi pekny zdravi vzhled vratil.