sdesigner

Proc jsou zeny nachylnejsi na psychicke problemy?

Nejlepší odpověď
quentos

nejspíš proto, že mají křehkou duši. A vemte si, že chlapi jsou zas náchylnější na fyzické problémy. Rýmička… apod. Takže se to hezky doplňuje

Další odpovědi
Sůwa

Ono to tak nejspíš nebude, ale muži si něco takového nechtějí připustit a psychické problémy jdou zahnat do hospůdky. U vážně psychicky nemocných ale spíš muži převažují.

led

To je len fixná ídea filmových režisérov.
Ak by naivku nehrala blondýnka, ale blondýn, myslia si, že by ich film bol prepadák.
Predstavte si, že by blondýnka porazila celú armádu lumpov a bez poškodenia účesu, ako to robia slávne hviezdy. Koľko by bolo potom psychicky zrútených mužov-divákov. :)

Kelis

Nemyslím si, že jsou náchylnější, jen to víc ventilují navenek.

sdesigner

Ja bych rekl ze do hospudky jdeme zahnat problemy aby nevznikly psychicke. Takze mozna ventilace u muzu je to co nas chrani. Vy to v sobe dusite a neustale v sobe zivite ten problem az to propukne v nemoc. Jo a je pravda mozna kdyz mame poruchu tak je dost vazna ale ty mensi si myslim jsou u vas castejsi. Proc vznikla veta “ta zenska posahana“ neco na tom bude. Mozna to budou hormony. Ja jako nic ve zlym, je to normalni vec kterou by jiste vedel vysvetlit nejaky odbornik.