mikee.nikee

Proč jsou všichni sportovci tolik vzhledově přitažliví ?

tedy aspoň většina* Když se na to tak koukám tak vlastně skoro všude jsou samý „hezouni“ , čím to je ?

Odpovědi
Orange

No inteligence moc nepobrali, takže mají kompenzaci takovouhle. Navíc ti co je sponzorují, si nějaká strašidla nevyberou.

Marast

Podle toho, na jaký sport se koukáte, bohatí si za vizáž prostě připlatí. Kdybyste se koukal na nějaký chudší sport, myslím si, že by zdánlivě hezkých, ubývalo. Jelikož já ale chlapy ve sportu přes vzhled moc neposuzuji, u žen něco takového nepozoruji. V každém odvětví je nějaká pěkná baba. Navíc sportovci se musí udržovat v kondici, to také kráse nahrává.

zjentek

no a když ti přijde, že jsou všude kolem samí hezouni, tak to asi z něčeho pramení a to něco bude taky jenom dojem. Opravdový problém je, že společenskou výchovou dnes platí, že dojem = skutečnost.

Jsemtady

Mno tak protoze cvici a maji nejake ty svaly, to je hezci jak prasatka vypasena. Osobne se mi ale sportovkyne moc nelibi, bezne uz vypadaji spis jako chlapi. Spis se mi libi bezna devcata, ktera maji na co sahnout 🙂

MK44

Asi koukáte na vrcholový sport, že? Tam se může prosadit jen ten, kdo je minimálně stoprocentně zdravý. Navíc pohlední lidé jsou zajímaví i pro reklamy sponzorů, kteří jim zajišťují podmínky pro to, aby se na špičce udrželi. Jde to jedno s druhým. Vytrénovaná, svalnatá mužská těla můžou v jednom vzbuzovat závist a druhému připadat přitažlivá … záleží na orientaci… 😉
Srovnám-li několik desetiletí staré záznamy s dnešními sportovními show, je mi jasné, že se v tomhle byznysu pohybuje spousta vizážistů.

Lol*

Aby mohli být slavní, musí i nějak vypadat. Vzhledem k tomu jaké mají peníze. Si můžou dovolit cokoli. Tělo mají vypracované ze svého povolání a zbytek se dá vždy doladit. 😉 Například hokejisti mají snad všichni umělý chrup. Není se pak čemu divit, když vidíme bezchybný úsměv. 😉