cukrar

Proč je zajímavá otázka „Potlačení modu-rewrite“

…a ten co jí označil za zajímavou neodpoví? Nevím nechápu, proč je tolik otázek zajímavých pro tolika lidí?
Přeji každému jen to nejhezčí.
Doplňuji:
takže by bylo vhodné označit všechny jako zajímavé?
to jsem nepochopil, ale nevadí, děkuji za reakci a přeji každému body.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

odpoved je informacne prinosna pro tvurce webu atd… Rozhodne je zajimavejsi nez treba tato nebo otazky typu: Jak jste se vyspali?

Další odpovědi
panenka

Odpovědět nemusí pokud ho na tu dotyčnou otázku zajímá taky odpověd a je pro něj zajímavá tak jí dá jako zajímavou otázku.

PostApMan

Ne každou za zajímavou – každého snad zajímá něco jiného ne ? Hvězdička neni osobní – neni směřovaná k uživateli/ta­zateli ale k otázce. Když budu mít na zahradě traktor a někdo se zeptá jakou používat bio-naftu – neodpovím ,protože je to benzínňák (příklad – netuším nic o traktorech) ale označím ji za zajímavou, protože mi přijde jako majiteli traktoru zajímavá, to samé je s „Módem – rewrite“.

Jahoda

??? Proč by ji uživatel nemohl jako zajímavou označit? Já také označuji otázky jako zajímavé z toho důvodu, že neznám odpověď a odpověď mě zajímá. Ta otázka je pro mě užitečná, proto dám hvězdičku.

Otázka pro Vás: Dal jste někdy k nějaké otázce hvězdičku, aniž byste odpověděl?

Pokud ano, nechápu, proč jste tuto otázku pokládal, když sám toto děláte.

Pokud ne je to velmi divné.

kablik

všimněte si taky(najetím kurzoru na palec)kdo neustále rozdává „palečky“