mosoj

Proč je třeba k ošetření dítěte jeho souhlas ?

Jak se má dcera zeptat svého syna, kterému je 1 rok ?
Prosím mazala o odpověď. Od toho „Odpovědi“ jsou.

Nejlepší odpověď
Bedy

Mě tu taky někdo smazal asi 2 otázky – jedna se týkala mTarifikátoru a druhá, to už je déle – teď přesně nevím čeho…

Prostě systém Odpovědí je tady postaven na špatném základu, osobně jsem pro to, aby každá rubrika měla svého moderátora (nebo moderátory), který by sledoval pořádek a mohl zakročit, kdyby třeba docházelo k porušování kodexu/zákona, a­pod.

Mě je akorát záhadou, proč třeba nemizí otázky Michalu Kolesovi – tam bych to chápal, protože to je opravdu jak v mateřské škole, ale třeba u Vás mosoji mi to není jasné, proč mazal maže Vaše otázky.

P.S.: Nemá třeba Michal Kolesa slabší chvilky (tím ho nechci osočit, ale napadlo mě to tak)?

Další odpovědi
anonym

Admin by Ti důvod napsal a od debila se odpovědi stejně nedočkáš.

Sůwa

Bedy, před chvílí ti zmizela i otázka, co si kdo maže na chleba atd. 🙂

annas

Ad Sůwa, chtěla jsem si přečíst, zda přibyla nějaká reakce, ale marně jsem otázku hledala. 🙂