mosoj

Proč internetové bankovnictví u Poštovní spořitelny ....... ?

Proč internetové bankovnictví u Poštovní spořitelny podporuje pouze prohlížeče ME 7–8 a Fire Fox. Když je ME tak špatný prohlížeč ?
Opera 10 funguje pouze pasivně.
Doplňuji:
Poštovní spořitelna používá stejný systém jako ČSOB, jenom je jejím poznávacím znamením
červená barva a u ČSOB je to modrá.
Uživatelsky považuji tento systém jako jeden z nejlepších. Systémy jsou propojeny a dokonce klient má stejné identifikační číslo jak u poštovní spořitelny tak u ČSOB. Omezení prohlížečů zavádí Poštovní spořitelna nově, takže ne že se nedokáže přizpůsobit. Nevím jestli totéž bude zavedeno i u ČSOB.

Nejlepší odpověď
anonym

souvisí to s těžkopádností molochu jakým spořitelna je, neumějí se vyrovnávat s měnícím se trhem a stále žijí v přesvědčení že si mohou dovolit vyvýjet aplikace pro jediný prohlížeč 🙂 …

je to spíše úsměvné, nejjednodušším řešením je nebýt jejich klientem.
Doplňuji:
Menší a dravější banky často nejen že mají daleko rozumější poplatky za své služby, internetové bankovnictví často také nemají jen za příplatek a funguje na co nejširší škále platforem bez problémů, jsou i dravci (mbank), kteří dokonce už pracují na optimalizovaném rozhranní pro dotykové telefony Android, iPhone apod.

Další odpovědi
ReHu

Souhlasím s ge0rge, až na ty malé banky.
V případě nějakého problémku na finančním trhu se drží nad vodou, a je jim i poskytnuta pomoc, ty velké.
Píšu z vlastní zkušenosti. Dnes bych už k malé bance nešla.

anonym

o provázání se systémem čsob nevím, nicméně čsob funguje ve firefoxu i chrome dobře.

Omezeni na prohlizec urcite neni u csob novinka, kolega tam ma ucet uz leta a potvrzuje ze pri prihlaseni se vzdy zobrazovalo toto varovani …

anonym

*oprava: „Omezeni na prohlizec urcite neni u ČS novinka“