pn65

Jaké zkušenosti máte s mobilním bankovnictvím s Androidem? Je bezpečné?

Jde mně hlavně o bezpečnost.

Odpovědi
Edison

Používám, nevidím v tom jinou míru ne/bezpečnosti než v jakémkoli jiném komerčním počítačovém systému.

dubraro

Používám od samého začátku (ČSOB) a nezaznamenal jsem problém.
Samozřejmě je vhodné dodržovat obecné bezpečné postupy – nepoužívat všude stejné heslo, nenechat si odezírat zadávání hesla, nikomu heslo neříkat nebo nepsat, zamykat obrazovku telefonu apod.

anonym

zkušenost mám s bankovnictvím mBank, velmi pohodlné, přehledné a bezpečné, přihlašování poprvé pomocí autorizace přes webové bankovnictví a poté už stačí jen otisk prstu. Namítnete že otisk prstu není tak bezpečný jako heslo, ale určitě nelze popřít, že otisk prstu vám nikdo tak snadno neodpozoruje přes rameno když jej zadáváte.