Avatar uživatele
anonym

Proč došlo ke smazání mé odpovědi? (Výčet pravděpodobných diagnostik.)

"Rovněž můžete mít aplastickou anémii, hemochromatózu, blastomykózu, kurděje, ischemii, Plankovu chorobu, anebo jen krutopřísnou hypochondrii!

byla smazána administrátorem z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány."

Odpovídal jsem na zde typický čistě odborně lékařský dotaz, kterýžto mohl řádně zodpovědět pouze kvalifikovaný lékař. Pročež jsem ukázal co vše lze dotyčnému diagnostikovat. Čím to porušuje pravidla – vpravdě rád bych se příště vyvaroval obdobné chybě. Já mám alespoň medicínské vzdělání – na rozdíl od ostatních odpovídajících, jejichž odpovědi smazány nebyly.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3255 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

No nejspíš proto, že nejseš lékař:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Podobné odpovědi na internetu mohou být dost nebezpečné. Některý tazatel
(a není jich málo) se může chytit odpovědi a pak – v lepším případě – po svém lékaři vyžadovat konkrétní postup, lék, …

V horším případě se může pokusit o samoléčbu a zanedbat vážnější problém.

Nevšiml jste si, že lékaři přes internet nediagnostikují
a že zásadně odkazují na návštěvu lékaře?

U otázek zaměřených na zdraví je podle mne rozumnější
odkazovat na lékaře.
Doplňuji:
Já jsem odpověď nenahlásila (ani jsem ji neviděla),
ale odhaduji, že důvod byl pravděpodobně v tom, že
přes internet diagnostikovat nelze (ani kdybyste byl lékař).

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

„byla smazána administrátorem z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování…“
1– zjavne ste niektorému užívateľovi svojou diagnózou „šľapol na kurie oko“, čo považoval za zmienené efekty k jeho osebe a nahlásil vás… „žalobníček jeden!“
2 – páchateľ nevedel, ako zastaviť váš diagnostický tok, aby ste nechtiac niekomu neublížili a tak použil najjednoduchší prostriedok – nahlásenie…„do­brodinec ľudstva!“

Myslím si, že odborné diagnostiky a rady( nielen zdravotné), ktoré by nepochopením, alebo ich zlým výkladom, mohli človeku uškodiť, nie je dobré zverejňovať na laických stránkach, akou je aj táto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

neviem…žeby za toho hypchondra?

  1. lenže to, že to väčšina ľudí používa ako nadávku, nie diagnózu je ich problém
  2. ktorý svojprávny občan sa doslova riadi diagnostikou cez internet ?!
  3. asi si admin myslí, že tunajší diskutéri sú nesvojprávni alebo rovno nepríčetní a ak im napíšete diagnózu, nepôjdu za lekárom pre jej potvrdenie ale rovno vylúpia lekáreň či čo.....

ja naozaj neviem.....to sa dospelí ľudia s volebným právom nechajú takto ,,ochraňovať" pred sebou samými? vážne? kde sme? v socializme, kde ste si nemohli pozrieť vlastnú zdravotnú kartu a oznámenie rakoviny bolo protizákonné?!

na druhej strane, je etickejšie napísať: môžete mať XY diagnózu, ale neviem to presne, nie som Mudr…tobôž Mudr. v potrebnom odbore…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek