michaela17

Probudím se z celkové anestezie?

Brzy mě čeká operace a bojím se toho, že se z celkové anestezie neprobudím.

Nejlepší odpověď
gecco

…„Probudím se z celkové anestezie ?“…??
😉
Dost často se to stává – tedy – až po skončení operace, ne při ní…
😉
Pokud jde o tvou konkrétní prognózu – nejlíp ti odpoví ošetřující lékař a operatér – nikdo z nás o tobě nic neví…
😉

Další odpovědi
marci1

Neboj se, při operativním zákroku po dobu celkové anestezie Tě bude hlídat anesteziolog a pokud by byl důvod, proč bys nemohla mít celkovou anestezii, tak by Ti ji neprovedli. Usneš a když se probudíš, tak se Ti bude zdát, že to byla jen chvilička (vlastní zkušenost).:-))♥

anonym

To by byla dobrá anketa : ano – ne ! Neměj obavu, probudíš se, protože během narkózy jsi trvale sledována lékařem – anesteziologem. V případě že kouříš, probouzení je o trošičku horší. Píšu to z tohoto světa, tak se neboj a držím palce.

orwell

Možná se i probudíš 🙂
Proč se ale proboha bojíš? Tohle je můj sen!
Ale vážně: Občas se stává, že se někdo neprobudí, ale jsou to vesměs staří lidé a to ty nejsi. Ve věku nad 80 let je narkóza už sama o sobě docela riziko a lékaři, pokud vyloženě nemusí, tak takové pacienty ani neoperují. V tvém případě (i když nevím o co jde) bych byl v klidu.

mosoj

Možné je všechno. Existuje ale pojem pravděpodobnost! Také ti to nechají podepsat. Bez souhlasu na tebe nikdo nesáhne.

orwell

marci1: Ano, efekt „ukradeného času“ mohu též potvrdit a je to zvláštní pocit. Proto mám strach, že až umřu, nestačím si ani odpočinout a bude ze mě třeba ještěrka…

marci1

🙂

gecco

😉