Avatar uživatele
michaela17

Probudím se z celkové anestezie?

Brzy mě čeká operace a bojím se toho, že se z celkové anestezie neprobudím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, marci1 před 3173 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

…„Probudím se z celkové anestezie ?“…??
😉
Dost často se to stává – tedy – až po skončení operace, ne při ní…
😉
Pokud jde o tvou konkrétní prognózu – nejlíp ti odpoví ošetřující lékař a operatér – nikdo z nás o tobě nic neví…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Neboj se, při operativním zákroku po dobu celkové anestezie Tě bude hlídat anesteziolog a pokud by byl důvod, proč bys nemohla mít celkovou anestezii, tak by Ti ji neprovedli. Usneš a když se probudíš, tak se Ti bude zdát, že to byla jen chvilička (vlastní zkušenost).:-))♥

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To by byla dobrá anketa : ano – ne ! Neměj obavu, probudíš se, protože během narkózy jsi trvale sledována lékařem – anesteziologem. V případě že kouříš, probouzení je o trošičku horší. Píšu to z tohoto světa, tak se neboj a držím palce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Možná se i probudíš 🙂
Proč se ale proboha bojíš? Tohle je můj sen!
Ale vážně: Občas se stává, že se někdo neprobudí, ale jsou to vesměs staří lidé a to ty nejsi. Ve věku nad 80 let je narkóza už sama o sobě docela riziko a lékaři, pokud vyloženě nemusí, tak takové pacienty ani neoperují. V tvém případě (i když nevím o co jde) bych byl v klidu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Možné je všechno. Existuje ale pojem pravděpodobnost! Také ti to nechají podepsat. Bez souhlasu na tebe nikdo nesáhne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orwell

marci1: Ano, efekt „ukradeného času“ mohu též potvrdit a je to zvláštní pocit. Proto mám strach, že až umřu, nestačím si ani odpočinout a bude ze mě třeba ještěrka…

před 3173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

🙂

před 3173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3173 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví