ventou

Problem se zobrazením stranek seznam.cz a nejen seznamu

Dobrý den. Mužete mě poradit Když kliknu na ikonu zobrazit internet tak stranka se zobrazí asi na 2 vteřiny a pak zobrazeni seznamu zmizí a na této strance je pak uvedeno- Nedokázali jsme vás vrátit na seznam.cz. nebo taky Pokuste se vrátit na seznam.cz nebo taky- Tato webová stránka má zřejmě trvalý problém.
Co můžete udělat:
res://ieframe­.dll/acr_error­.htm#seznam.cz,http://w­ww.seznam.cz/ Jaka je přičina, že stranka ma problém se zobrazenim Chci požadat znalé této problematiky, aby mě pomohli radou, chybu odstranit. Zřejmě to není problém z připojenim internetu, ale něco špatně nastaveno v počitači. Ještě dodám, když se mě podaři stranku se seznam.cz zobrazit a když něco hledám a zobrazí se ještě další stranky a pak když kliknu zpět tak se to normálně nevrátí na předešlou stranku, ale zobrazí se pokaždé okno z textem Platnost webové stranky vypršela. Domovskou stranku mam seznam.cz Prohližeč Internet Exploter a někdy dam Mozila Firefox a tam to dělá totéž. To neděla jen stranka seznamu, když se mi podaří zobrazit a pak něco vyhledam a ma zobrazit další stranka tak ta se taky nechce nezobrazit jen okno se zobrazí ve kterem je uvedeno chyba obnoveni web…x a nebo jiné co jsem uvaděl výše. Děkují za rady

Odpovědi
Gollumek.88

http://social­.answers.micro­soft.com/Forum­s/en-US/InternetEx­plorer/thread/7f657540-474f-4587-b661-c3ffbb1aed06

zkus použít něco z tohoto návodu, doufám, že nemusím podotýkat abys projel pc antivirem a spyware terminatorem :)