Peva

Pro uživatele elkos

Moc děkuji za odpověd.Ještě se zeptám co je to odvolatelné asi se jedná o nejakou lhůtu můžeš mě to prosím víc popsat.Dík Petra

Odpovědi
ELKOS

NO ONI TAM MAJÍ TELEFON ZADARMO JE TO ČÍSLO 800228228-JÁ MYSLÍM ŽE TA LHŮTA JE 14 DNŮ MOŽNÁ MĚSÍC,NEŽ TO VYPLNÍ OBVODNÍ LÉKAŘ A ODEŠLE.TA ADRESA JE
MÉDIA ,KARLOVO NÁMĚSTÍ 10,PRAHA 2 ,12000.
MOŽNÁ BY JSTE SE MOHLA ZEPTAT OBVODNÍHO LEKAŘE-JAK SE MÁTE ODREGISTROVAT – JÁ JSEM JIM NAPSALA,ŽE MĚ JEJICH DEELERKA UVEDLA V OMYL A PODALA MI KLAMNÉ INFORMACE ,ŽE V NAŠEM MĚSTĚ KONKRÉTNĚ NA MĚLNÍKU NIKDO SMLOUVU NEMÁ A JESTLI MĚ NEODREGISTRUJÍ ,TAK NA SLEČNU DEEALERKU TAM JE JÍ ČÍSLO UVEDENÉ V PRAVO DOLE-PODÁM TRESTNÍ OZNÁMENÍ- .ALE BOHUŽEL NEJSOU ANI V JEHO OKOLÍ,NEVÍM CO JE TO ZA POJIŠTOVNU,ALE U DOKTORŮ A V NEMOCNICÍCH MAJ NA NÁSTĚNCE VELKÝM PÍSMEM NAPSÁNO – NEMÁME SMLOUVU SE SPOLEČNOSTÍ MEDIA A VYKŘIČNÍK.PODEJTE TO DOPORUČENĚ ,MUSEJÍ VÁM NA DOPORUČENÝ DOPIS ODPOVĚDĚT