Ar

Pro pana „nick Ježour“ ohledně výběru kola

Protože byla otázka uzamčena reaguji takto
Asi budete překvapen ale řada Alivio není jen přehazovačka. Jsou to i kliky, řadiče, přesmykač atd. Tato řada se běžně nemontuje na ty nejlevnější modely kol, ale na kola která už trochu málo něco vydrží a je to takový základ kola a ne jen kola na ryby. Už podle toho člověk pozná o jakou řadu kol jde. Pokud bude kolo tímto vybaveno bude i rám a vidlice vyšší třídy než na kolech vybavené No name a nebo Altus. samozřejmně že kola na ktarých bude výbava XTR a nebo třeba Sram XX bude zase lepší a cena bude zase vyšší. Takže si ty fora jak doporučujete pročtěte taky a zbytečně neplácejte aby jste nemusel bezdůvodně napadat.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podle-ceho-vybirat-kolo-kdyz-ho-chci-jak-do-mesta-tak-i-do-terenu

Odpovědi
Ježour

Nemam nic tak rad, jako vztahovacne onanizátory, kteri si mysli, ze sezrali vsechnu moudrost. Vztahovacne halvne proto, ze vidi neco co neni, resp. ve sve nekonecne paranoie cekaji, ze jim stale bude nekdo argumentovat nebo je napadat.
Rict cloveku, ktery si, nejspise prvne, vybira kolo tak konkretni vec, jako NEKUPUJ NIZSI NEZ ALUVIO OD SHIMANA, je jako kdybych nekomu rekl nekomu kdo kupuje sve prvni auto: NEKUPUJ SI HORSI AUTO NEZ JE TROJKOVY BMW. Kde je hranice co je dobry a co je uz spatny? Ja myslim ze tohle mame dano kazdy individualne. Pro nekoho je dobry kolo za 3500 z GigaSportu.
Jestli jsi nervozni z toho, ze te s osazenim a presmykacem poslal nekdo k spiku, vem si prasek na nervy. A radeji si precti tu puvodni otazku, nad kterou vznikla cela debata. Servis!

Ar

No, z vaší odpovědí je jasně vidět úroveň. Ještě se zeptám to jste takto naježený každý den a na každého pane Ježour? Přeji vám krásný den kde si budete moci honit své ego