jmachan

Přišla mi nabídka: „Bez práce vydělávejte víc“ od PATTERN TRADER – 2200 Kč denně na software. Není to podvod?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusí to být podvod, ale je třeba mít na zřeteli, že bez práce nejsou koláče. Takže už samotná formulace nabídky neni nijak solidní.

Další odpovědi
Hlada

Binární opce nejsou žádný podvod.
Tato platforma ale funguje jen u Top Binary, který neumožňuje demo, takže nelze doporučit.
Ostatně, co je to za hru, když za něj hraje automat?

autacek

A co zkusit nejprve sam hledat?

recenze-pattern-trader-podvod-ktery-vas-pripravi-o-penize

http://binarnik­.cz/recenze-pattern-trader-podvod-ktery-vas-pripravi-o-penize/

Muffz

Binární opce nejsou extra nový pojem ve světě investic a online obchodování, zrovna tenhle poskytovatel je ale znám jako podvodný. Doporučuji IQ Option, je to to samé, ale ověřené.

Na tomto způsobu obchodování se dá za den vydělat velké množství peněz, zároveň lze ale o vše přijít během hodiny. Jde o to trefit se, jestli v určitou dobu budou akcie určité firmy klesat nebo stoupat vzhledem ke stavu, který byl při podání tipu.

Např. dám 10 dolarů na to, že hodnota akcií Applu za 10 minut budou vyšší než teď. Pokud budou, dostanu zpět 20 dolarů – manipulák, pokud budou nižší, přijdu o 10 dolarů. Pokud budou stejné, vrací se vklad. Stejně jako u obchodování s akciemi můžeš (musíš) odhadovat průběh akcií, což se zdá jednoduché, ale z hlediska krátkodobého, kde vývoj kolísá každé tři vteřiny, je to často hodně o štěstí. Pokud nevsadíš na dlouhodobý vývoj, to je už na tobě.