Mirek Darvas

Připadá vám nějak to MS 2021 v hokeji divné, že slabý týmy poráží ty silné?

Nejlepší odpověď
Reganois

Ano, je to dáno tím, že jinak silné týmy přijely s „béčkovou sestavou“. Kanada má jeden z nejslabších výběrů za posledních 6 let a ani USA nejsou celek kdovíjak silný. Zámoří se tak vrátilo k principu nominací před rokem 2014. Švédsko přijelo s výběrem céčkovým, tedy s týmem, co normálně hraje max Euro hockey tour a z něhož se vybere tak 4–5 borců k týmu na MS, který jinak oplývá borci z NHL. Finsko má tým podobný, jako v roce 2019, ale méně zkušený. Rusko je silné, ale chybí jim top borci. Takže se pak nedivme, že trpaslíci zabodují. Ale nesnižuje to kvalitu Dánska nebo Německa, taky jejich hokej je koukatelný. Výhry Kazachstánu jsou raritou.

Další odpovědi
hapiky

Jak se s oblibou říká, už není slabých soupeřů. I když určitá špice ještě existuje, technická výkonnost všech je hodně vyrovnaná, takže je to jen o štěstí a psychice.

Emefej

Nepřipadá, náš slabý tým ještě nikoho neporazil.

orwell

Máš pravdu, je to divné. Holt zákony vesmíru si to dělají podle sebe. Ledaže by…, ale to né, to se mi ani nechce domyslet.

quentos

Co tě nemá, výsledky jsou předplacené. Megakorupce, fraška…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Pro quentos. Obávám se, že tady to není korupcí. Prostě si ty mužstva ještě nesedly. Uvidíme příští zápasy.

Pepa25

Souhlas, varianta všeobjímající megakorupce je konspirační, bez jakéhokoliv logického základu.

Reganois

Je to nesmysl. Často to tvrdí lidé, kteří ani šampionát nesledují a nezajímají se o složení týmů, které se turnaje účastní.