spooky

při přehrávání filmu avi v WMPlayeru je slyšet český i anglický dabing

český je hlasitější ( tedy v popředí ) je nějaká možnost, aby byl slyšet jen ten český dabing ?

Děkuji !!!

Nejlepší odpověď
Bedy

Ve WMP stiskněte Alt, tam zvolte Přehrát-Zvukové a jazykové story a zvolte si tu českou.
Mělo by to být v pohodě pak.
Předpokládám, že v počítači nemáte nainstalované kodeky typu K-Lite, Codec Pack All in One, apod.
Pokud ano, tak odinstalovat a místo toho doporučím nainstalovat Combide Community Codec Pack, což není žádný balík kodeků, ale je to vlastně jeden ffdshow filtr, který si s kódováním/de­kódováním poradí sám a hlavně nedělá takový zmatek v systému a přehrávači.
Ke stažení z http://mirror­.exoware.net/cccp/Com­bined-Community-Codec-Pack-2012-12-30.exe
(se Sovětským svazem to nemá nic společného, nezalekněte se zkratky CCCP)