převod vozidla

Když se převádí vozidlo v rámci kraje, smím si ponechat původní SPZ? Je už 40 let stará a to má také svou váhu a prestiž. Převod by byl z okresu Kladno na okres Praha východ a jedná se 40 let starou motorku.

Odpovědi
Dandi

Obávám se, že dostanete značku s „A“ uprostřed. Je však možné zaregistrovat tak starou motorku jako veterána. I v tomto případě dostanete novou značku, ale alespoň už ne tuctovou.

Attack-design

toto bohužel nejde

CrazyAja

také jsem si ji chtěla ponechat ale nebylo možné se o tom ani bavit, i když občas záleží i na lidech semtam se najde někdo kdo udělá vyjímku

berger

Značku jste povinen odevzdat při převodu do jiného i sousedního kraje.