Dobrý den potřeboval bych převést svoje auto na manželku kvůli pojištění, ale nevim jestli budu platit ekologicku daň, protože jestli ano tak by se to nevyplatilo.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5853 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Nemusíte auto přehlašovat,ale pouze pijistku.My to tak máme.Obě auta jsou psaná na manžela,ale subaru mám pojištěnou na sebe a druhé má manžel na sebe.Nebyl problém.Jinak když budete měnit vlastníka tak ekodaň zaplatíte.
|
3Kdo udělil odpovědi palec? annas, cukrar, Petr Kovář
před 5853 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

anonyme, máte v tom zmatek. kvůli pojištění nemusíte převádět vozilo. Pokud ale přesto chcete převod, připravte si 800Kč poplatek, 200Kč evidenčka a „ekopoplatek“
Zdroj: ICQ 55180641
|
0
před 5852 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek