Převod auta na manželku.Budu platit ekologickou daň?

Dobrý den potřeboval bych převést svoje auto na manželku kvůli pojištění, ale nevim jestli budu platit ekologicku daň, protože jestli ano tak by se to nevyplatilo.

Nejlepší odpověď
martina1

Nemusíte auto přehlašovat,ale pouze pijistku.My to tak máme.Obě auta jsou psaná na manžela,ale subaru mám pojištěnou na sebe a druhé má manžel na sebe.Nebyl problém.Jinak když budete měnit vlastníka tak ekodaň zaplatíte.

Další odpovědi
cukrar

anonyme, máte v tom zmatek. kvůli pojištění nemusíte převádět vozilo. Pokud ale přesto chcete převod, připravte si 800Kč poplatek, 200Kč evidenčka a „ekopoplatek“

Zdroj: ICQ 55180641