elektrikář

Přestalo mi fungovat heslo na účtu seznam cz. Vyžádal jsem si nové.Jak by se dalo zase zmněnit na to na které jsem

zvyklý

Nejlepší odpověď
Deli

To je divné, že samo od sebe přestalo.
Pokud jste se tedy už na svůj účet přihlásil, máte vpravo nahoře „Můj účet“. Klikněte tam, potom vlevo ve sloupečku máte změnu hesla.
Doporučuji ale heslo obměnit, je možné, že Vám někdo na heslo přišel a mohl by Váš účet zneužít.

Další odpovědi
mosoj

Zajímavé. Právě tento týden jsme musel provést přeinstalaci systému ( rozdílová instalace) kvůli poničeným registrům.
Projevovalo se to nekorektní funkcí
inetového prohlížeče a nešlo se přihlást k
účtu na Seznamu. Počítač ale dále fungoval a jenom občas se vyskytovaly abnormality.

RomanP

jednoduchá rada, odejít od toho divného portálu Seznam a vytvořit si účet kdekoli jinde. Doba kdy Seznam se pyšnil nejlepším vyhledávačem v Česku je dávno pryč. Používá ho sice nejvíc lidí ale to je tím že se nechaly nalákat na bludy jak je kvalitní